JAK ZWIĘKSZYĆ SKUTECZNOŚĆ HANDLOWCÓW

W CIĄGU 90 DNI BEZ WIELKICH INWESTYCJI

Zobacz jak możesz natychmiast zwiększyć skuteczności działań sprzedażowych zmieniając jedynie system zarządzania.


Powiem Ci coś bardzo ważnego

Czy wiesz, że 20% osób pracujących w sprzedaży w ogóle się do tego nie nadaje, a tylko 15% handlowców to wybitni handlowcy, którzy są w stanie sprzedać dosłownie wszystko?
To oznacza, że efekty 65 % handlowców zależą od tego jak się nimi zarządza.

Jeśli jesteś osobą, która:

nie jest w pełni usatysfakcjonowana wynikami swojego zespołu handlowego
ma świadomość, iż wiedza jest tym elementem, która buduje przewagę konkurencyjną
zamiast działań po omacku chce wyznaczać i osiągać kolejne cele
ma świadomość, że tym co blokuje przed wejściem na wyższy poziom jest brak odpowiedniej wiedzy
wie, iż najlepszą inwestycją jest inwestycja we własne umiejętności
chce skutecznie rozwijać siebie i swoich handlowców

.....to wiedz, że jesteś we właściwym miejscu, bo czas spojrzeć w lustro i powiedzieć do siebie...

.....HANDLOWCY TAK PRACUJĄ JAK NIMI ZARZĄDZAM


Cechą wspólną firm, które mają większy lub mniejszy problem ze sprzedażą jest to, że właściciele lub managerowie odpowiedzialni za zarządzanie:

nie oczekują od handlowców lub nie egzekwują planowania działań
 u swoich klientów, dlatego ich wizyty zwykle są pozbawione celu,
nie podejmują regularnych działań dbających o stały poziom motywacji zespołu handlowego, 
nie wykorzystują coachingu do zmiany postawy i rozwoju kompetencji,
nie kontrolują ich postępów i nie rozliczają z osiągniętych celów,
nie mają planu rozwoju finansowego, planu awansu, w związku z czym najlepsi handlowcy po kilku latach, a nawet szybciej odchodzą z firmy.

Na bazie 26 lat doświadczeń w sprzedaży, 13 lat w zarządzaniu sprzedażą oraz 15 lat doświadczeń zdobytych podczas realizacji ponad 100 projektów rozwoju sprzedaży opracowałem bardzo skuteczną i unikalną metodę - TYGRYSY SPRZEDAŻY, a kurs SKUTECZNE ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ jest jednym z jej filarów. 
To szkolenie wideo to kompleksowa wiedza o efektywnym zarządzaniu zespołem handlowym, to przewodnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez kluczowe elementy zarządzania działem handlowym.  
Otrzymasz dostęp do
prawie 8 godzin nagrań podzielonych na 24 moduły, a więc możesz oglądać szkolenie po kolei lub od razu przeskoczyć do najbardziej interesujących Cię zagadnień.  Dodatkowo kupując kurs otrzymasz BEZPŁATNIE 2 testy: test na profil osobowości i test na styl zarządzania.

ZOBACZ CZEGO SIĘ NAUCZYSZ W TRAKCIE KURSU

POZNASZ SWOJĄ OSOBOWOŚĆ ORAZ STYL ZARZĄDZANIA

Dowiesz się jaki masz profil osobowości, otrzymasz jego szczegółowy opis. W trakcie szkolenia dowiesz się jak styl osobowości wpływa na Twój styl zarządzania. Dowiesz się dlaczego działasz w określony sposób. Dzięki drugiemu testowi poznasz 4 główne style zarządzania i dowiesz się jaki styl zarządzania jest najbliższy Twojej osobie - jakie są zalety i wady każdego z nich oraz w jakich sytuacjach Twój styl zarządzania będzie Ci pomagał, a w jakich będzie szkodził.

DOWIESZ SIĘ JAKI JEST NAJBARDZIEJ SKUTECZNY MODEL ZARZĄDZANIA

Przeprowadzę Cię przez tzw. "cykl zarządzania", abyś wiedział jak prawidłowo powinno się zarządzać sprzedażą i handlowcami. Dzięki temu sam zobaczysz, które z tych elementów realizujesz prawidłowo, które wymagają usprawnienia, a które w ogóle nie są realizowane, a powinny, aby handlowcy działali efektywnie i skutecznie.

POZNASZ 4 PRIORYTETOWE OBSZARY PRACY ORAZ 4 GŁÓWNE FUNKCJE        MANAGERA SPRZEDAŻY

Otrzymasz konkrente wskazówki na jakich obszarach musisz przede wszystkim się skupić, jeśli chcesz, aby Twój zespół handlowy osiągał spektakularne efekty. Opowiem Ci ze szczegółami o 4 głównych funkcjach managerskich, które powinieneś realizować w stosunku do Twojego zespołu handlowego, jeśli chcesz z nich stworzyć Tygrysów Sprzedaży. Podam Ci wiele przykładów przy każdej z nich, abyś dokładnie wiedział co masz zrobić krok po kroku, aby to zadziałało również u Ciebie.

NAUCZYSZ SIĘ JAK SKUTECZNIE WYZNACZAĆ CELE, ABY BYŁY ONE REALIZOWANE

Pokażę Ci jak wyznaczać cele nie tylko te sprzedażowe, ale również te "miękkie" jak na przykład polepszenie relacji z klientem. Poznasz metodę, dzięki której Twoje cele będą zrozumiałe dla Twoich handlowców i ani Ty, ani Twoi pracownicy nie będziecie mieć problemów z oceną postępu w ich realizacji. Pokażę Ci jak wdrożyć cały system zarządzania przez cele, jakie elementy należy wdrożyć, aby ten cały system zarządzania pomógł osiągać Tobie i Twojemu zespołowi ponadprzeciętne rezultaty.

NAUCZYSZ SIĘ USAMODZIELNIANIA HANDLOWCÓW

Pokażę Ci praktyczny model "koło samodzielności", dzięki któremu zrozumiesz dlaczego często pracownicy są niesamodzielni, co na to wpływa oraz jak spowodować, aby Twoi handlowcy osiągali cele sprzedażowe, a jednocześnie działali autonomicznie bez Twojego ciągłego nadzoru, bo tylko wówczas staną się prawdziwymi Tygrysami Sprzedaży.

DOWIESZ SIĘ JAK BUDOWAĆ AUTORYTET WŚRÓD TWOICH Handlowców i pozostałych PRACOWNIKÓW

Poznasz 5 etapów budowania autorytetu, dowiesz się dlaczego powinieneś stać się liderem dla swoich pracowników, jeśli chcesz mieć wśród nich prawdziwy, a nie udawany autorytet. Pokażę Ci na czym polega przywództwo w pracy oraz czym różni się manager od lidera. Zobaczysz gdzie jest Ci mentalnie bliżej oraz jak przejść krok po kroku drogę od managera do prawdziwego lidera.

NAUCZYSZ SIĘ SKUTECZNEGO MOTYWOWANIA PRACOWNIKów

Dowiesz się w jaki sposób motywować Twoich handlowców, aby zwiększyć ich zaangażowanie. Pokażę Ci jaki wpływ ma motywacja na zaangażowanie pracowników i z czego ta zależność wynika. Poznasz główne źródła motywacji oraz główne czynniki motywacyjne dzięki czemu będziesz mógł lepiej zdiagnozować potrzeby motywacyjne Twoich handlowców. Pokażę Ci co powinien zawierać dobry system motywacyjny oraz jak go samodzielnie stworzyć.

DOWIESZ SIĘ JAK  ZWIĘKSZAĆ EFEKTYWNOŚCI HANDLOWCÓW

Pokażę Ci jakie czynniki przede wszystkim wpływają na efektywność i skuteczność pracy handlowców, dzięki czemu będziesz wiedział, gdzie należy w pierwszej kolejności "regulować", aby osiągnąć założony efekt oraz w jaki sposób stale podnosić efektywność handlowców bez nakładów finansowych i bez wielkich wysiłków.

NAUCZYSZ SIĘ TWORZENIA SKUTECZNYCH I SPRAWIEDLIWYCH  SYSTEMÓW OCENY

Dowiesz się jakie są najczęstsze pułapki złej oceny wyników pracy handlowców oraz jak ich unikać. Pokażę Ci też metodę, dzięki której pozbędziesz się dylematów, gdyż zawsze będziesz wiedział co zrobić z pracownikiem na każdym etapie jego pracy - szkolić, motywować, dać mu spokój, czy zwolnić.

POZNASZ KLUCZOWE ZASADY ROZWOJU PRACOWNIKÓW POPRZEZ COACHING

Pokażę Ci jak wykorzystując narzędzia coachingowe prowadzić skuteczne działania rozwojowe. Pokażę Ci model rozmowy coachingowej, dzięki któremu będziesz w stanie skutecznie przeprowadzać z handlowcami nawet te najtrudniejsze rozmowy. Dowiesz się również jak udzielać prawidłowo informacji zwrotnej szczególnie jeśli nie jest ona pozytywna dla pracownika, aby nie obniżyć jego poziomu motywacji i jednocześnie uzyskać pożądany przez Ciebie efekt.

DOWIESZ SIĘ JAK ZBUDOWAĆ "SAMOSTEROWNY" DZIAŁ HANDLOWY

Pokażę Ci jak wykorzystując koncepcją Empowerment, zbudować zespół handlowy, który będzie skutecznie i efektywnie pracować, nawet kiedy zdecydujesz się na bardzo długi urlop lub zmniejszenie Twojego zaangażowania w firmę. Poznasz założenia, główne filary oraz jak krok po kroku zbudować kulturę Empowerment w Twojej firmie. Dzięki zbudowaniu kultury Empowermet dodatkowo zmniejszysz rotację pracowników i zatrzymasz w Twojej firmie najlepszych handlowców na długie lata.

Oprócz wiedzy i wspomnianych testów, pod nagraniami są załączone do pobrania narzędzia potrzebne do skutecznego zarządzania handlowcami, min. wzory raportów, arkusze oceny wizyt handlowych, arkusze pomocne przy prowadzeniu rozmów z pracownikami.

Obejrzyj pierwszy z modułów szkolenia

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ

Zanim nagrałem kurs przeprowadziłem kilkanaście bezpłatnych webinarów, które pozwoliły mi dostosować maksymalnie zawartość kursu do potrzeb osób zarządzających sprzedażą.

Pewnie powiesz... ale ja już kiedyś próbowałem wprowadzić zmiany i nie zadziałało

Wdrożenie jakiejkolwiek zmiany w pracy handlowców nie jest proste, można łatwo popełnić błąd i odnieść skutek odwrotny od zamierzonego. 

Dodatkowo, aby szybko uzyskać pożądany rezultat musisz "pociągnąć za kilka sznurków na raz". Jeśli nie wdrożysz wszystkich elementów, które wpływają na skuteczność pracy handlowców, to proces zarządzania sprzedażą nie będzie działać, dlatego w tym kursie nie tylko przejdziesz przez wszystkie elementy skutecznego zarządzania sprzedażą, ale dowiesz się jak to robić właściwie. 

Często za porażkę odpowiada osobowość managera/ właściciela (impulsywność, brak konsekwencji, brak dbałości o relacje lub zbytnie spoufalanie się) dlatego w ramach tego kursu otrzymasz dostęp do dwóch bardzo ważnych testów diagnostycznych (profil osobowości, styl zarządzania), dzięki którym dobrze siebie poznasz i dowiesz się co Ci pomaga, a co przeszkadza w skutecznym zarządzaniu sprzedażą.

Może zadajesz również sobie pytanie: "Czym ten kurs różni się od innych, które znam

Większość dostępnych na rynku kursów dotyka wybranego obszaru zarządzania typu: "Jak motywować pracowników" lub "Jak wyznaczać cele" lub "Jak być liderem dla swoich pracowników", ale fragmentaryczna wiedza nie wystarczy do tego, aby wdrożyć skuteczny system zarządzania sprzedażą. 

Dodatkowo wiele kursów jest głównie opartych o teoretyczną wiedzę, dlatego uczestnicy mają problem z przełożeniem jej na praktyczna działania w swojej firmie, bo brakuje im szczegółowej instrukcji krok po kroku, jak również dodatkowego wsparcia w postaci konsultacji w trakcie wdrażania.

Dzięki temu szkoleniu nauczysz się efektywnie zarządzać sprzedażą jak i skutecznie motywować Twoich handlowców.

Kurs SKUTECZNE ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ  jest w 100% praktyczny i daje konkrente rozwiązania do natychmiastowego zastosowania. Szkolenie jest kompleksowe i obejmuje każdy obszar odpowiadający za skuteczne zarządzanie sprzedażą, ponadto ta wiedza jest uniwersalna, niezależna od branży, rodzaju oferowanych produktów, bądź usług, a proponowane rozwiązania nadają się do wdrożenia zarówno w firmach małych jak i dużych. Jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu, który zawiera indywidualne konsultacje, to otrzymasz dodatkowo moje indywidualne wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

CZY TEN KURS JEST DLA KAŻDEGO?

Niestety to szkolenie nie jest dla wszystkich, aby dowiedzieć się, czy jest ono odpowiednie dla Ciebie, przeczytaj proszę uważnie poniższe podpunkty:

Kurs SKUTECZNE ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ NIE jest dla osób, które:

zadowalają się wynikami sprzedażowymi oraz obecną sytuacją i nie chcą iść do przodu
mają negatywne podejście do życia i ciągle narzekają
nie biorą odpowiedzialności za zarządzanie i zawsze obwiniają za słabą sprzedaż wyłącznie handlowców
szukają "tajemnej wiedzy", która z dnia na dzień odmieni ich sytuację
nie są decyzyjne i nie mają wpływu na zarządzanie sprzedażą w swojej firmie

Kurs SKUTECZNE ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ JEST IDEALNY dla Ciebie jeśli:

chcesz, aby sprzedaż w Twojej firmie była przewidywalna i stale rosła
chcesz raz na zawsze pozbyć się problemów związanych z pozyskiwaniem nowych klientów 
chcesz zbudować wymarzony, stabilny zespół handlowców o ponadprzeciętnych umiejętnościach 
interesuje Cię rozwój Twoich kompetencji managerskich, chcesz być bardziej skutecznym szefem
chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i chcesz przeprowadzić zespół handlowy przez prawdziwą metamorfozę
szukasz motywacji i wsparcia, aby zacząć krok po kroku wdrażać zmiany, które doprowadzą Cię do celu 

ZOBACZ CO OTRZYMASZ:

PODSTAWOWY

547 zł

brutto

Kurs wideo - "Skuteczne zarządzanie sprzedażą" o wartości - 1 550 zł
BONUS # 1 - pakiet narzędzi do zarządzania handlowcami - 170 zł
BONUS # 2 - 50% zniżki na 60 minutową konsultację 1 na 1 - 125 zł
BONUS #3 - E-book "Jak rozmawiać z trudnym klientem" - 47 zł
BONUS #4 - E-book "Jak rekrutować handlowców na Facebooku" - 49 zł

WARTOŚĆ PAKIETU - 1 941 zł 

OSZCZĘDZASZ - 1 394 zł 

PREMIUM

897 zł

brutto

Kurs wideo - "Skuteczne zarządzanie sprzedażą" - 1 550 zł
Kurs - "Wspólne Wizyty z Handlowcami" - 550 zł
BONUS # 1 - pakiet narzędzi do zarządzania handlowcami - 170 zł
BONUS # 2 - 50% zniżki na 60 minutową konsultację 1 na 1 - 125 zł
BONUS #3 - E-book "Jak rozmawiać z trudnym klientem" - 47 zł
BONUS #4 - E-book "Jak rekrutować handlowców na Facebooku" - 49 zł
BONUS #5 - 1 miesiąc dostępu do platformy z testami do badania kompetencji - 300 zł

WARTOŚĆ PAKIETU - 2 791 zł 

OSZCZĘDZASZ - 1 894 zł 

VIP

1 947 zł

brutto

Kurs wideo - "Skuteczne zarządzanie sprzedażą" - 1 550 zł
Kurs - "Wspólne Wizyty z Handlowcami"
- 550 zł
Kurs - "Aktywne Pozyskiwanie Klientów"
- 1 230 zł
Indywidualne konsultacje (6 godzin) 
- 1 500 zł
BONUS # 1 - pakiet narzędzi do zarządzania handlowcami - 170 zł
BONUS # 2 - 50% zniżki na 60 minutową konsultację 1 na 1 - 125 zł
BONUS #3 - E-book "Jak rozmawiać z trudnym klientem" - 47 zł
BONUS #4 - E-book "Jak rekrutować handlowców na Facebooku" - 49 zł
BONUS #5 - 3 miesiące dostępu do platformy z testami do badania kompetencji - 900 zł

WARTOŚĆ PAKIETU - 6 121 zł 

OSZCZĘDZASZ - 4 174 zł 

Klikając w dowolny przycisk zapłacisz przelewem elektronicznym, BLIK oraz kartą kredytową.

OPINIE KLIENTÓW O WSPÓŁPRACY

Zdobądź wiedzę i zacznij wdrażać zmiany, aby pozbyć się raz na zawsze problemów z którymi stale się zmagasz.

Pomyśl sobie jak będziesz się czuć, kiedy Twoja firma ruszy do przodu, bo w końcu zdecydujesz się zrobić porządek ze sprawami, które hamują rozwój sprzedaży w Twojej firmie?

Jak to będzie kiedy przestaniecie mieć problem z pozyskiwaniem nowych klientów, a zamiast tego to Wy będziecie decydować z kim chcecie współpracować, a z kim nie?

Ile zyskasz spokoju i wolnego czasu, kiedy nie będziesz musiał niańczyć swoich handlowców, nie będziesz musiał rozwiązywać za nich problemów?

Ile będziesz mieć dumy  z tego, że Twoje zarządzanie zamiast intuicyjnego, stało się w pełni świadome. Pomyśl ile radości i satysfakcji dostarczy Ci obserwowanie efektów wdrażanych zmian?

Wyobraź sobie ile będziesz mieć więcej spokoju, kiedy przestaniesz się stresować rekrutacją kolejnych handlowców, bo będziesz doskonale wiedzieć kogo szukasz i będziesz mieć wiedzę oraz narzędzia do weryfikacji kandydatów.

Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz

Lubię brać ryzyko na siebie. Wiem, że moje produkty realnie zmieniają sytuacje w firmach, a czasami nawet zmieniają życie ich właścicieli. Dlatego mogę dawać śmiałe gwarancję.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu lub bez powodu uznasz, że ten produkt nie przyniósł Ci korzyści w ciągu 30 dni.....

....a efekty nie przerosną Twoich oczekiwań to napisz do mnie, a zwrócę Ci wszystkie Twoje pieniądze i możesz sobie zostawić wszystko co otrzymałeś.

Wiem, że ta gwarancja jest szalona...

...ale wierzę w Twoją uczciwość. Nie mam powodu, aby Ci nie ufać i wiem, że jeśli dzięki wdrożonym zmianom zarobisz pieniądze, to będziesz mi wdzięczny i nie poprosisz o zwrot.

Dla mnie to proste jak drut

Wybierz swój pakiet:

PS. Ta oferta przepadnie..... Nie przepadnie? Nie będę Cię obrażał i naciskał, że musisz kupić tu i teraz. Ale ostrzegam, że lubię robić testy i jeśli wrócisz tutaj jutro lub za kilka dni to cena może być dużo wyższa.

PPS. Pamiętaj, że masz tak silną gwarancję, że nic nie ryzykujesz w tym momencie, bo zawsze możesz poprosić o zwrot i zachować wszystkie otrzymane kursy i narzędzia.

ZAKUP

PŁATNOŚĆ – klikając w przycisk “KUP TERAZ” lub "DODAJ DO KOSZYKA" zostaniesz przekierowany do formularza, a po jego wypełnieniu i wyborze operatora: PayU, Stripe lub P24 zostaniesz przekierowany do żądanego serwisu, który oferuje różne metody płatności. Wybór PayU umożliwia wszelkie dostępne na rynku metody płatności - przelew elektroniczny, BLIK, karta, raty, itp.

Wszelkie formy płatnością niezależnie od operatora i metody są bezpieczne. 

INNE FORMY PŁATNOŚCI – jeśli chcesz zapłacić tradycyjnym przelewem i potrzebujesz dokumentu typu faktura proforma, to napisz na adres biuro@grupaproxeon.com  podając dane do wystawienia faktury PRO-forma i nazwę wybranego pakietu lub kwotę.

DOKUMENT SPRZEDAŻY – na zakup otrzymasz fakturę VAT 23%, dlatego w formularzu zakupowym podaj nazwę firmy i numer NIP. Podane na stronie ceny są cenami brutto.

DOSTĘP DO PRODUKTÓW

Po dokonaniu płatności zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę gdzie od razu pobierzesz zakupione produkty(e-booku, formularze, itd.) oraz link do platformy szkoleniowej na której należy założyć konto. Po założeniu konta administrator przypisze do niego zakupione przez Ciebie szkolenie.

W mailu aktywacyjnym otrzymasz wszelkie potrzebne informację oraz fakturę VAT. 

Dostęp do szkoleń nie jest ograniczony czasowo, możesz do nich wracać w dowolnym momencie.

Skorzystaj z mojego ponad 26 letniego doświadczenia i przenieś sprzedaż w Twojej firmie na wyższy poziom. Oczywiście masz prawo NIC z tym nie zrobić, to TWOJA decyzja, ale możesz być pewien, że jeśli Ty nic nie zmienisz, to handlowcy nagle nie zaczną pracować lepiej.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Wypełnij formularz

Wpisz adres email na który mamy Ci przesłać dane do logowania się na platformie.

Chronimy Twoją prywatność i nie wysyłamy spamu. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest PROGUEST Consulting Sp. z o.o. ul. Powstańców 24N/3 05-091 Ząbki.  Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności

Close